Zavolajte nám priamo: 048/617 91 03, 0902 361 194
Mlynská 411, Hronec Pozrieť na Mape

O nás

Turist hotel Drotár

Turist hotel Drotár sa nachádza v jednom z najkrajších kútov
Slovenska, v blízkosti dediny Hronec, na úpätí Nízkych Tatier
a
Veporských vrchov, len 40 minút autom od mesta Banská Bystrica.

Svojim hosťom ponúka príjemnú a rodinnú atmosféru, čomu je prispôsobené ubytovanie a rovnako aj prístup personálu k hosťom. Je to ideálne miesto na kombináciu turistiky, bicyklovania, zimných športov a pobytu v prírode.

Hotel ponúka ubytovanie v centrálnej budove, ale aj v bungalovoch v areáli (celkovo 11), určených hlavne pre rodiny s deťmi, pre organizovanie školení, seminárov, porád, svadieb, či osláv (2 spoločenské miestnosti), pobyty pre školy v prírode, lyžiarske kurzy, ale rovnako aj rekreačné pobyty pre kolektívy a seniorov.

Celoročná prevádzka vytvára predpoklady pre trávenie dovolenky na lyžiarskom svahu len pár krokov od hotela (600m POMA s umelým zasnežovaním a osvetlením), v letných mesiacoch pri zbere lesných plodov či turistike v prekrásnej prírode.

Pobyt v hoteli každému hosťovi zaručí príjemný čas na relaxáciu, krásne prostredie nenarušenej prírody, čistý horehronský vzduch a efektívne využitie Vášho voľného času.

Tešíme sa na Vašu návštevu !Rezervácia on-line

Zarezervujte si izbu ktorá vám vyhovuje, zvolite dátum príchodu dátum odchodu, pocet osôb pohodlne a priamo tu na stránke.