Zavolajte nám priamo: 048/617 91 03, 0902 361 194
Mlynská 411, Hronec Pozrieť na Mape

Areál hotela

Relax & Šport v areáli hotela

Areál hotela poskytuje množstvo príležitostí pre oddych, šport a turistiku.

Naši hostia môžu využiť v teplých mesiacoch tenisový kurt, ktorý si mnohí prispôsobujú aj na hranie volejbalu; basketbalové ihrisko; futbalové ihrisko; ihrisko pred centrálnou budovou; pingpongové stoly medzi bungalovami; detské ihrisko a hostia oceňujú možnosť zapožičania si športových potrieb  (tenisové rakety, lopty, pingpongové rakety,...).

V zimných mesiacov je to hlavne lyžiarsky vlek s umelým zasnežovaním a osvetlením, pričom hostia oceňujú hlavne polohu - vlek je vzdialený len pár metrov od hotela. Okrem tohto je pre milovníkov bežiek k dispozícii niekoľko bežeckých tratí, či už v bezprostrednom okolí, alebo v blízkej dedine Osrblie, kde sú trate európskeho významu dostupné aj verejnosti. Hlavne pre detských návštevníkov je tu možnosť zapožičania sánok, ktoré môžu vyskúšať na kopci vedľa hotela. 

Počas celého roka láka hostí hlavne príroda a prechádzky v nej, ktoré v letných a jesenných mesiacoch prináša možnosť zberu lesných plodov, krásne sfarbenú prírodu a v zimných a jarných mesiacov je to hlavne sneh a prebúdzanie sa prírody po ňom. 

V prípade nepriazne počasia majú hostia postarané o program aj vo vnútri hotela. K dispozícii je biliardový stôl, šípky, pingpongové stoly, možnosť zapožičania spoločenských hier a sauna, ktorá je vítaná hlavne v zimných mesiacoch.